logo

Co nas wyróżnia?

 

  • Profesjonalizm
  • Szybkie terminy, wygodne dla pacjenta
  • Konkurencyjne ceny

więcej

  • baner2.jpg
  • baner.jpg

Szanowni Państwo !


Witam na stronie internetowej gabinetu stomatologicznego dr Izabeli Buniowskiej-Cisło w Zgierzu.

 

Moim podstawowym celem jest takie prowadzenie leczenia stomatologicznego, aby dawało pacjentom pełne zadowolenie i możliwie największy komfort.

 

Jak powszechnie uważano, wizyta w gabinecie stomatologicznym wiązała się na ogół z dość dużym stresem. Spowodowane to było złymi doświadczeniami w przeszłości, jak również panującymi stereotypami, że leczenie musi być bolesne.

 

Obecnie pacjenci nie są już tak negatywnie nastawieni do leczenia stomatologicznego - a dzieje się tak dlatego, że nastąpił znaczny rozwój nauk medycznych, jak również techniki związanej z ta dziedziną.

 

W moim gabinecie na życzenie pacjenta znieczulam do dowolnych zabiegów. Korzystam jedynie z najlepszych materiałów czołowych marek stomatologicznych na świecie. Bardzo dużą wagę przykładam również do bezpieczeństwa pacjentów. Stosuje sprzęt jednorazowego użytku oraz sterylizuje narzędzia chirurgiczne i diagnostyczne w nowoczesnym, spełniającym rygorystyczne normy europejskie autoklawie, który eliminuje ryzyko zarażenia WZW i HIV.


Oprócz nowoczesnego sprzętu i restrykcyjnych metod sterylizacji cały czas pogłębiam wiedzę biorąc udział w różnych szkoleniach prowadzonych przez uznanych specjalistów, by moje usługi odpowiadały najwyższym standardom. To wszystko pozwala na to by efekt leczenia był długotrwały, a pacjenci usatysfakcjonowani.

 

W mojej praktyce dentystycznej zasadą jest indywidualne podejście do pacjenta. Zrozumienie oczekiwań pacjentów oraz poświecenie im odpowiedniego czasu pozwala na zbudowanie zaufania, które uważam za niezbędne w relacjach pacjent-lekarz. Aby się o tym przekonać, zapraszam do zarejestrowania się na wizytę konsultacyjną.


Lek.dent.
Izabela Buniowska-Cisło

Umów się na wizytę

Rejestracja odbywa się

od poniedziałku do piątku

w godzinach

od 8:00 do 18:00

telefonicznie bądź mailowo.

 

42 716 83 05

gabinet@cislo-stomatologia.pl


 

© GABINET STOMATOLOGICZNY IZABELA BUNIOWSKA-CISŁO 2014. Wykonanie | Digitcom.pl