O firmie

Zadzwoń: +48 600 117 509

Digitcom to profesjonalna agencja interaktywna specjalizująca się w zaawansowanych rozwiązaniach interaktywnych, wykorzystujących technologie internetowe oraz multimedialne.

Nadrzędnym celem działań Digitcom jest projektowanie rozwiązań indywidualnie dopasowanych do wymagań i potrzeb naszych Klientów. Kładziemy duży nacisk na realizację postawionych celów.

Swoje rozwiązania opieramy na sprawdzonych technologiach, tworzymy strony internetowe wykorzystując Html, Flash i Javascript. Korzystamy z baz danych MS SQL oraz MySQL.
Strony naszych Klientów promujemy w wyszukiwarce Google, pozycjonując je na najpopularniejsze frazy oraz realizując kampanie linków sponsorowanych.

Nasze atuty to:

Profesjonalizm
Rzetelność i uczciwość
Pasja

Szczególną wagę przykładamy do połączenia wymogów funkcjonalności systemu oraz łatwej nawigacji, z estetycznym i przejrzystym sposobem prezentowania informacji. Opierając się na nowoczesnych technologiach oraz sprawdzonych metodach tworzenia i wdrażania projektów, gwarantujemy wysoką jakość i niezawodność oferowanych produktów i usług.

Kontakt

DIGITCOM.pl

Kom: +48 600 117 509
E-mail: digitcom@vp.pl

Zobacz więcej

Strony internetowe

Projektujemy i tworzymy profesjonalne strony
internetowe. Łączymy zaawansowaną grafikę z ergonomią i usability, a wszystko po to, żeby użytkownicy strony stali się Klientami.

Pozycjonowanie

Miliony ludzi codziennie poszukują usług
i towarów w Internecie wpisując ich nazwy
w wyszukiwarki. Wiemy, jakie dokładnie słowa są przez nich wpisywane i co należy zrobić, żeby strona znalazła się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Portale i strony internetowe

Projektujemy i programujemy zaawansowane portale i aplikacje. Realizujemy konkursy i akcje marketingowe, również na portalach Nasza Klasa i Facebook.

Agencja Interaktywna DIGITCOM Działamy m.in. w woj.łódzkim, a także w całej Polsce
kontakt@digitcom.pl
tel.: +48 600 117 509
E-mail: kontakt@digitcom.pl
© 2010 DIGITCOM